Unikátna Aupark taška

Užite si tohtoročné Hriešne dobré nákupy s unikátnou nákupnou taškou v ruke. Doprajte si nákupný šperk navyše, ktorý na mieru pre vaše potešenie navrhla renomovaná grafická dizajnérka Mikina Dimunova.  Ako prezrádza samotná autorka dizajnu tašky, inšpiráciu našla v anglickom jazyku:. „K dizajnu tašky ma inšpirovala anglická predložka [re-], ktorá je symbolom prerodu, opakovanej šance. Typografia je vytvorená formou letteringu, ktorý instantne manifestuje výzvu: ožiť,“  upresňuje Mikina Dimunova.

MIKINA DIMUNOVÁ

Meno grafickej dizajnérky Mikiny Dimunovej nie je pre milovníkov módy žiadnou novinkou. Odborníčka na vizuálnu identitu strávila po absolvovaní štúdia na VŠVU štyri roky v Paríži, ktoré formovali súčasný charakter jej profesionálnej tvorby. Na svojom konte má množstvo spoluprác svetového formátu. Spomenieme napríklad návrh loga pre značku NEHERA či Toyeto, alebo prácu na projekte pre módny dom Chanel. Medzi ďalšie dôležité realizácie posledných rokov patria brand identity pre značky Neva Oslo, platformy podporujúcej vizuálne umenie – Collective, redizajn identity Ceny Nadácie Tatra banky, kampaň pre Balet Slovenského národného divadla, či vizuálny koncept sezóny Divadla Andreja Bagara.

Pozrite si fotky
z procesu navrhovania

Ako vzniká unikátny dizajnérsky kúsok, keď sa do toho oprie renomovaný dizajnér? Pozrite si nižšie originálnu cestu od prvotnej myšlienky a skice až po vytúžený výsledok v podobe originálu, aký si ponesiete v rukách počas Hriešne dobrých nákupov iba u nás. Nazrite pod ruky Mikine Dimunovej. Spoznajte koľko kreativity, poctivého remesla a práce sa skrýva za dizajnom ikonickej tašky.

AKTUÁLNE ČÍSLO MAGAZÍNU EVA

Kupóny pre Hriešne dobré nákupy sú tento rok spojené s veľkou a praktickou novinku. Otvárame digitálne dvere do sveta výhodných nákupov a prinášame po prvýkrát online zľavové kupóny. Teraz si ich môžete všetky pohodlne prezrieť a stiahnuť priamo tu, na našej stránke. Ponúkajú tak alternatívu k tradičným kupónom, ktoré nájdete v obľúbenom magazíne EVA. Stačí si nalistovať piate, májové vydanie magazínu. Dočítate sa v ňom, okrem iného, viac o samotnom backstage podujatia a nájdete v ňom aj originálne tipy od nášho renomovaného štylistu Alexa Lindova. Zaostril na štýl a priniesol rad inšpirácií.